צבי רובין - הופכים תובנות להצלחה

שלום לכם,

שמי צבי רובין.

במשך שנות עיסוקיי בתחום הייעוץ האישי והבין אישי נוכחתי לראות בתופעה מדהימה אך מוכרת: אנשים יסתובבו סביב בעיה וקושי מסויים ויחפשו פתרונות לפי מה שמקובל לחשוב אודותיה. אף מחשבה מקורית, שום תובנה שורשית, הכל – רק סביב מה שמקובל לחשוב. פלא שאנו לא מצליחים להשתחרר מקשיים שונים בחיינו?

התקפי חרדה הוא דוגמה אחת. כמה אנשים אתה מכיר שהשתחררו לחלוטין מההתקפים האלו כתוצאה ישירה משיטת טיפול מסויימת המקובלת כיום? אני מנחש שמעט מאוד, אם בכלל. זאת למרות שהחומר הנכתב והמתפרסם בעולם בנושא הוא עצום ביותר!

אני, לאחר שניסיתי את כל ה'פתרונות' המקובלות וללא הצלחה, התנתקתי מהר מאוד מהמידע העצום בנושא התקפי החרדה, והתחלתי לחשוב לבד. בהגיון. לעומק. רק אז הצלחתי להגיע לפתרון היעיל שמדהים עד כמה שהוא פשוט.

ובכן, זהו בדיוק המגמה שלי והחזון שלי. למצוא את הפתרון באמצעות חשיבה הגיונית וחתירה לשרשי הדברים, מבלי להיות מושפע מכמות השיח אודות הנושא הרלוונטי או מעובי הספרים שנכתבו בענין. פשוט להפעיל את הראש, ולבדוק. רק אז יש לנו סיכוי למצוא את הפתרון הנכון והיעיל.

זו הסיבה שלא תמצא אצלי אף פעם חומר ידוע ומוכר. כי המטרה שלי היא למצוא פתרונות לקשיים שאתה תקוע איתם למרות שקיים חומר רב ומגוון ל'פתרון' הבעיה. ואולי דווקא משום כך…

ההצלחה המסחררת הראשונה שלי כאמור, היתה בהתקפי חרדה. אנשים נדהמו להיווכח עד כמה הפתרון מעולם לא היה קל ופשוט יותר. עד שלא קראו את המדריך הם לא האמינו שיש כזו אפשרות "כיצד לנצח את התקפי החרדה ב-7 שניות".

גם לך מגיע חיים שלווים ורגועים יותר…

באהבה ובהצלחה, צבי

קבלו טיפ במתנה

דוא"ל *
שם *