כיצד לנצח את התקפי החרדה ב-7 שניות

המדריך הקל והפשוט בו תוכל לגלות לראשונה מה זה התקפי חרדה,
מתי הם יופיעו, ואיך מנצחים אותם ב-7 שניות, אחת ולתמיד!
> להורדה מיידית <


מאת: צבי רובין

שלום לך!נצח את התקפי החרדה ב-7 שניות - צבי רובין

האם גם אתה חווית לפעמים הרגשה נוראה שהנך הולך למות ללא כל סיבה הנראית לעין, כשחולשה היסטרית תוקפת אותך? בנוסף לכך הרגשת סחרחורת, רעד, חיוורון, הרגשה של איבוד שליטה, או אם נקרא לילד בשמו: "התקף חרדה"?

האם גם אתה הרגשת אחר כך ש'טוב מותי מחיי'?

האמן לי, אני כל כך מבין אותך ואני גם ממש יכול להתחבר לזה. הייתי בדיוק באותו המצב!

בפעם הראשונה שזה קרה לי הרגשתי נורא ואיום. כביכול ניצלתי בקושי מהמוות ממש.

כשזה קרה לי בפעם השניה, כעבור מספר שבועות, אמרתי לעצמי – רק זה לא. הרגשתי שאני מוכן להמיר את הדבר הזה בכל קושי אחר על פני תבל, רק לא לחוות את הדבר הנורא הזה שוב! כאריה בסוגר נלחמתי עם זה. כמובן שכלום לא עזר לי, ונאלצתי לחוות את זה שוב בעל כרחי. הייתי מזועזע לגמרי. לא השלמתי בשום אופן עם העובדה שדבר נורא כל כך מסוגל להשתלט זמנית על חיי ולגרום לו – אפילו למשך מספר דקות – הרגשה מחרידה שכזאת!

החלטתי שאני לא אתן לזה להימשך. אין מצב שאני ממשיך לחיות אפילו יום אחד עם אופציה שהדבר הזה יקרה לי שוב. את הדבר הזה, אמרתי, אני אמגר מחיי.

יצאתי לבדוק מה יש לעולם הרפואה והמדע להציע, ומרוב הלם, כמעט נתקפתי בהתקף חרדה נוסף. כדי שתראו מקרוב במה מדובר, קיבצתי מקורות נבחרים לסרטון וידאו אחד. פשוט לצפות ולא להאמין: הבלבול וחוסר הבהירות בכל הענין הזה של פחדים, חרדות, והתקפי חרדה, וחוסר היכולת להגדיר אותם – כמו לפתור אותם – הניבו שלל הסברים מנופחים והצעות תיאורטיות לפתרונות דמגוגיות, כך שהם הצליחו להכניס אותנו – בנוסף לחרדה – גם לתסכול וליאוש מר.

את כל ה'פתרונות' המקובלות ניסיתי: נשימות, הרפיה, התרחקות מגורמי חרדה, ניטור עיוותי חשיבה ע"י היגיון רציונלי, אימונים התנהגותיים, ואפילו עזרה תרופתית. אני לא צריך לחדש לך כאן שהדברים לא עובדים, נכון? ככל הנראה, כבר ניסית והתאכזבת. אז נכון שיש אנשים שהפתרונות המוצעות בשוק הקלו עליהם במעט את התופעות וצמצמו את התסמינים. אך אני חיפשתי פתרון יסודי, משהו שימגר את התופעה מן השורש. אני מניח שגם אתה.

אחרי ההתקף הרביעי, בדקה התשעים שלפני היאוש וההשלמה עם חיים בצל התוקף האכזרי הזה, נפל לי האסימון. פתאום התעופפו להם לנגד עיני אלפי חתיכות פאזל שהתקבצו והשתלבו לתמונה שלמה, ברורה, ומאירת עיניים.

הרגשתי אז תחושה עצומה של הקלה. ננסך בי מין בטחון עז כזה שידעתי שיצאתי מזה. עדיין לפני שהמרתי את התובנה הלכה למעשה, אבל הרגשתי שהדברים כל כך ברורים ומסודרים בראשי, כך שבוודאי אצליח להילחם מול ההתקף הבא שיבוא.

והוא בא.

ונלחמתי איתו, במשך 7 שניות.

ובפעם הראשונה, ניצחתי אותו.

וההרגשה, הו ההרגשה. בטחון ורוגע שאי אפשר להסביר במילים…

זה כמו שמהיום והלאה תיעלם מן העולם האפשרות שאתה הולך ברחוב ומישהו יכול לפגוע בך או להרוג אותך. ביום או בלילה, בטבריה או בברונקס, לבדך או עם חבר, תמיד תהיה מוגן ובטוח. תוכל לדמיין חיים בעולם מופלא שכזה? זאת היתה ההרגשה.

העברתי את הרעיון לאנשים נוספים, וכולם הצליחו. כל מי שיישם אותה, דיווח לי לאחר תקופה שהדבר הזה מאחוריו.

במדריך המקוון שבאתר זה, ריכזתי את הדברים בתובנה יסודית וברורה מאוד, שיישומה תגרום לך להצליח להעלים לגמרי את התקפי החרדה מחייך תוך 7 שניות בפשטות וביעילות, אחת ולתמיד.

אלו אינם דברים שתשמע מהפסיכולוג, ולא מה שתקרא בשום מקום. זה הבנת המערכת בצורה פשוטה אך מהפכנית, ובעיקר – מרגיעה. אחרי שתקרא ותיישם את הנכתב במדריך, מהר מאוד תשכח מה זה בכלל התקפי חרדה.

גם לך מגיע חיים שלווים ורגועים יותר.

 

איך המדריך שלי עומד
לעזור לך, אחת ולתמיד

 

בתוך המדריך שלי, תגלה הסבר מפורט ומדוייק למושג התקפי חרדה, ופתרון אמיתי כפי שלא שמעת מעולם. כשכתבתי את המדריך חשבתי על העיקרון הפשוט של "פחות זה יותר". במקום לכתוב לך מדריך עמוס בתכנים לא רלוונטיים רק כדי לנפח אותו ולגרום לו להיות עבה יותר – החלטתי לכתוב מדריך תכליתי שתוכל לקרוא אותו במהירות רבה ולהשתמש בו במיידית!

האנשים שכבר היה להם את ההזדמנות לראות את המדריך הזה שלי אמרו לי שהמידע רב הערך שנמצא במספר העמודים הבודדים של המדריך שווה עשרות מונים מהמחיר הנדרש עליו ושצריך למכור אותו במחיר גבוה בהרבה. לפחות כמו פגישה אחת אצל פסיכולוג…

אני מודה, לא השקעתי בגרפיקה משוכללת או בעיצוב מלהיב – אני לא מעצב גרפי. אבל אם אתה מחפש תוכן איכותי רב ערך שתוכל להסתמך עליו, שנכתב על-ידי מישהו שמבין בנושא, שחווה את זה על בשרו היטב והגיע לפתרון אמיתי וה-י-ח-י-ד-י שעובד, אני בהחלט יכול לסייע לך! המדריך הזה שלי, הוא המדריך עבורך והוא יסייע לך רבות.

המדריך, לא רק שילמד אותך כיצד לנצח את התקפי החרדה תוך 7 שניות, אלא ילמד אותך גם כן כיצד לגרום לכך שכעבור פעמיים או שלושה, ההתקפים פשוט יחדלו מלהגיע. נשמע גרנדיוזי? גם אני חשבתי כך עד שניסיתי.

 

למה המדריך שלי בנושא התקפי חרדה
מתאים לאנשים כמוך וכמוני

 

אם קראת והגעת עד לנקודה זו, אתה בטח שואל את עצמך האם המדריך הזה מתאים לך, נכון? אז הנה העניין: אני מבטיח לך שכל הסודות והידע האיכותי שאני חולק במדריך מתאימים לך, מתאימים למשפחה שלך ומתאימים לחברים שלך. אלו דברים פשוטים ברורים ומובנים לכל נפש.

אבל אם מכל סיבה, לא תהיה מרוצה מהתוצאות, פשוט הודע לי ואחזיר לך את כל הכסף חזרה :-)

ההשקעה שלך במדריך המיוחד שלי היא 87 שקלים בלבד. אתה בטח שואל את עצמך מה התרגיל ולמה המחיר של המדריך שלי כל-כך נמוך, נכון? אני רוצה להיות כנה איתך. אני מתכוון להעלות את המחיר של המדריך בזמן הקרוב לסכום של 187 ש"ח, אך בינתיים אני מציע אותו לך (וכל מי שיגיע לאתר שלי) במחיר של 87 שקלים בלבד בתמורה לדבר אחד:

קרא אותו ונקוט בפעולה, ולאחר מכן כתוב לי תגובה בבלוג שלי על איך המדריך שלי סייע לך. זה כל מה שאני מבקש ממך. אני רוצה את התגובה הכי כנה שלך וכך תסייע לי לשפר את המדריך שלי לטובתך ולטובת קוראים עתידיים שישלמו מחיר מלא עבור המדריך הזה!!!

זה הזמן שלך להגיע להחלטה…

כדי לקבל גישה מיידית להורדה של המדריך שלי, לחץ על כפתור הרכישה: "אני רוצה את המדריך עכשיו!" כאן למטה…

 

הורדה מיידית:

"כיצד לנצח את התקפי החרדה ב-7 שניות"
קח אותו היום במחיר 187 87 שקלים בלבד
לזמן מוגבל בלבד

 

 

עדין לא בטוח על ההחלטה של 87 שקלים? המשך לקרוא!

אני יכול להבין למה אתה רוצה להיות זהיר. אחרי הכל, מעולם לא נפגשנו, אתה לא ממש מכיר אותי ואני לא מכיר אותך. זאת אחת הסיבות שהמחיר של המדריך במחיר כל-כך נמוך של 87 שקלים.

אני מקווה שתוכל להגיד לעצמך: "וואו, זה רק 87 שקלים, מה יש לי בעצם להפסיד?!". התשלום שלך מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בפייפאל (PayPal) ומאובטח לחלוטין על-ידם ועומד בכל התקנים הנדרשים. אני יודע שאתה תוכל להפיק המון מהמדריך שלי שיהפוך להיות אחת מההחלטות הטובות ביותר שעשית בחייך למען שלוותך.

תן אמון בי ואני מבטיח להחזיר לך ובענק עם המידע האיכותי שאני יחלוק איתך במדריך שלי. כבר אמרו לי שאני צריך לגבות לפחות פי 3 על המדריך הזה, וככל הנראה אני גם יעשה זאת, אבל אני לא רוצה לעשות זאת עד אשר אקבל את כל התגובות שאני רוצה לקבל על המדריך המדהים הזה, מקוראים כמוך.

צעד קדימה עכשיו, קח את המדריך שלי ותוכל לקבל את כל מה שרצית ויותר היום!

ואם מכל סיבה שהיא בעולם הנך עדיין מהסס לעשות את הצעד הכל-כך חשוב בחייך, אז שים לב:

אחריות ללא אותיות קטנות:
קבל את כספך חזרה ללא כל שאלות!

רכוש את המדריך המיוחד שלי ואם לאחר חצי שנה תחשוב שזוהי אינה ההשקעה הטובה ביותר שעשית, ושהמדריך לא ענה לציפיותך, קל להבנה, צעד-אחר-צעד, פשוט שלח אלי מייל מיד עד תום 180 הימים מיום הרכישה ותקבל החזר מלא ואדיב של כל כספך, ללא כל שאלות או השגות. כן! עד כדי כך אני משוכנע שהמדריך הזה ישנה את חייך מקצה לקצה, ומוכן להתחייב על כך ללא כל אותיות קטנות. הסיכון כולו עלי, ולך אין מאומה להפסיד – רק להרוויח, ובגדול!

באהבה ובהצלחה,

צבי רובין.

נ.ב. אתה חייב לנקוט בפעולה עכשיו! אני באמת לא יודע כמה זמן אני אציע את המדריך במחיר הנמוך הזה של 87 שקלים. כפי שהסברתי, זהו מחיר נמוך במיוחד, עד שאני אקבל מספיק תגובות מקוראים חשובים כמוך. אני מתכוון להעלות את המחיר בהקדם וללא כל הודעה מראש למחיר המקורי של 187 ש"ח. לכן, עכשיו זה הזמן הנכון ללחוץ על כפתור הרכישה "אני רוצה את המדריך עכשיו!" כאן למטה…

 

 

נ.ב. הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות עכשיו הוא כלום. כך לבטח לא תתקדם קדימה והזמן שהשקעת בקריאת העמוד הזה, נזרק לפח. על תיכנע לפחד לצעוד קדימה. היה אמיץ, ולא תצטער על כך. אני מבטיח לך! לחץ כעת על כפתור הרכישה "אני רוצה את המדריך עכשיו!" כאן למטה, והענק לעצמך את האור בקצה החרדה. אתה חייב את זה למענך, אתה חייב את זה למען הרוגע והשלווה שלך.

באהבה ובהצלחה!